Naše hodnoty

Naším cílem je, abyste na silnici byli vždy v bezpečí – a to i na mokré vozovce.


Naše značka neustále na něčem pracuje. Hledáme způsoby, jak vylepšovat naše výrobky a zvyšovat vaše potěšení z jízdy. Abychom neztratili přehled o tom, na čem skutečně záleží, a abychom vystoupili z řady ostatních, vypracovali jsme čtyři hodnoty naší značky, které vystihují, kdo jsme a čemu věříme. 

01_Our_values
02_Our_values

Technologie

Vždy jsme byli inovátoři a bude tomu tak i nadále. Jako první výrobce jsme (už v roce 1912) představili běhoun s klikatým dezénem, který předchází smyku. V roce 1969 jsme vytvořili vůbec první „pneumatiku do deště“ a jako první jsme objevili přednosti směrového dezénu ve tvaru V. Náš tým ve výzkumu a vývoji přistupuje k návrhu nových produktů inteligentně a inspiraci hledá na nejnezvyklejších místech. Otevřenost k novým možnostem vedla k vynalezení naší Shark Skin Technology, která pomocí biomimikry replikuje schopnost žraloků odvádět vodu a minimalizovat odpor.

03_Our_values

Bezpečnost

Když si koupíte naše pneumatiky, činíte tak s důvěrou, že vám zajistí bezpečí. To je odpovědnost, kterou bereme nesmírně vážně. Naše zkušenosti s vývojem pneumatik pro jízdu na mokré vozovce v zimních podmínkách nám poskytují bezkonkurenční znalosti v oblasti odvodu vody, a dokážeme tak předcházet aquaplaningu a zajistit trakci potřebnou k zachování přilnavosti. Pravděpodobně nepřekvapí, že jsme se nejdříve prosadili jako výrobce pneumatik pro motoristické závody – pověst založená na kvalitním složení a inteligentním návrhu dezénu se nikde jinde nedá vybudovat lépe.

04_Our_values

Usnadnění přístupu

Stalo se naším posláním pomáhat kupujícím při výběru pneumatik a přispívat k tomu, aby našim výrobkům a jejich výhodám rozuměli. Neustále se snažíme pochopit vaše potřeby a nechceme vás zahltit vědeckými poznatky ani ukonejšit povýšeneckými otřepanými frázemi. Fakta vám předkládáme srozumitelně a otevřeně – je-li to užitečné, za použití příkladů a analogií – a potom vám dáváme prostor se rozhodnout, jaké pneumatiky jsou pro vás nejlepší.

05_Our_values

Optimismus

Milujeme déšť. Proto jsme věnovali tolik času jeho studiu. Totéž platí pro čerstvý i rozbředlý sníh. Nevidíme v nich překážku na cestě k potěšení z řízení – ba naopak. Vyrábíme pneumatiky, s nimiž si jízdu užijete za každého počasí. Chápeme, jak je zábavné jezdit kalužemi, když si nemusíte dělat hlavu z aquaplaningu. Zažili jsme radost z řezání zatáček ve vysoké rychlosti, když si můžeme být jisti přilnavostí pneumatik k povrchu vozovky. Usilujeme o neustálé zlepšování, takže se můžete spolehnout na to, že za volantem zažijete radost a zároveň budete v dobrých rukách.

Uniroyal - značka skupiny Continental.*