Jaké argumenty hovoří pro pneumatiky Uniroyal?

Pokud se – jako většina lidí – v technologiích pneumatik příliš nevyznáte, výběr nových pneumatik může představovat náročné rozhodnutí. Pro nezkušené oko koneckonců vypadají všechny dost podobně. A nové pneumatiky člověk navíc často vybírá ve chvíli, kdy je ve stresu, jako například po píchnutí gumy, po nehodě nebo když si uvědomí, že zimní či letní pneumatiky z předchozí sezóny už nejsou vyhovující.

 

Když takový okamžik nastane, proč si pořídit pneumatiky Uniroyal? 

01_safe_choice_icon


Spolehlivá volba

Od té doby, co jsme v roce 1969 vyvinuli první pneumatiky do deště, dále rozvíjíme naši pověst expertů na déšť. Fascinují nás nejrůznější meteorologické podmínky a jejich vliv na řízení. Vývoj pneumatik, které vám na silnici za všech okolností – tedy i v mokru – zajistí bezpečnost, se stal posláním našeho podnikání.

Naše historie

02_tailored_icon


Přesně podle vašich potřeb

Náš sortiment pneumatik vyhoví všem individuálním potřebám. U nás tak najdete vhodné pneumatiky, ať už jezdíte jakýmkoliv vozem, v jakémkoliv prostředí a jakýmkoliv stylem. RainSport 3 je ideální letní pneumatika pro sportovní vozy. Snow Max 2 je ideální zimní pneumatika pro minivany, zatímco řidiči SUV nemohou udělat chybu, pokud zvolí Rallye 4x4 Street. Máte-li zájem o pneumatiku do každého počasí, máme pro vás model AllSeasonExpert. A tím přehled nekončí. Ať vás zastihne jakékoliv počasí, my se postaráme, abyste si každou cestu užili.

Sortiment našich pneumatik

03_state_of_the_art_icon

Nejmodernější technologie

Technologie a inovace hrají v našem podnikání odjakživa zásadní roli. O neustálý pokrok usilujeme od prvopočátků v roce 1868. Syn našeho zakladatele, Oscar Englebert ml., byl skutečný vizionář a jeho inovační úsilí má značka Uniroyal dodnes v genech. Průběžným vylepšováním našich výrobků můžeme dosáhnout naší další ambice: vyššího potěšení z vaší jízdy.

Naše hodnoty

Naše historie

04_shark_skin_icon


Můžeme se s hrdostí ohlédnout za bohatou historií inovací, mezi nimiž jedna vyniká svým mimořádným přínosem pro bezpečnost a potěšení z jízdy na mokrém povrchu – Shark Skin Technology (SST). S využitím bioniky naši designéři replikovali přirozené vlastnosti žraloků, které jim umožňují odvod vody od těla, a vytvořili tak pneumatiky s jedinečnými vlastnostmi pro jízdu v mokru.

Shark Skin Technology

05_research_icon


Naše výzkumné centrum je pracoviště, kde se inženýři a designéři nikdy nezastaví ve své snaze přicházet se stále novými nápady. Jejich úsilí o neustálé zlepšování je nakažlivé a s každou novou pneumatikou uvedenou na trh se jim za jejich snažení dostane odměny.

Jsme součástí koncernu Continental Group, a můžeme tak využívat zkušeností a know-how jeho inženýrů v německém Hannoveru i více než 1000 vědců, vývojářů a inženýrů působících v Evropě i USA. Máme přístup také ke koncernovému oddělení výzkumu a vývoje, které sídlí na okraji Hannoveru a které zahrnuje slavný testovací okruh Contidrom.

06_value_icon

Výhodné nabídky

V celém našem procesu výroby se soustředíme na kvalitu a používáme jedinečné složení a vyspělé materiály. Při vývoji monitorujeme a důkladně testujeme každý aspekt konstrukce našich pneumatik.

Testujeme nejen fyzickou výkonnost našich pneumatik v různých podmínkách, ale také jejich sílu a opotřebení dezénu postupem času. Jejich odolnost má výrazný dopad na to, jak jsou pro vás výhodnou investicí. Čím déle vám pneumatiky vydrží, tím méně často je budete muset vyměňovat. A čím je rozložení tlaku v nich rovnoměrnější, tím je nižší spotřeba paliva.

Jako součást koncernu Continental Group můžeme využívat také úspor z rozsah, což znamená, že dokážeme optimalizovat naše procesy tak, abychom ušetřili, a o tuto úsporu se s vámi rádi podělíme.

07_award_icon


Inovační design

Naše pneumatiky jsou nejen výkonné, ale také dobře vypadají. Za to vděčí svému vytříbenému designu. Každá jednotlivá drážka má svůj účel. Každý prvek byl důkladně přeměřen. Každý přísada byla dovedena k dokonalosti. A této úrovně detailů si cení svět designu. Jsme hrdí na to, že jsme získali prestižní ocenění jako Red Dot Award za produktový design nebo iF Design Award 2014.

Uniroyal - značka skupiny Continental.*